Rusztowania modułowe Layher Allround

zadzwoń 692 154 996

Rusztowania wiszące

     Oferowane przez naszą firmę rusztowania wiszące stosuje się dla konstrukcji o dużej wysokości (np. wieża kościelna) w celu zredukowania ilości wykorzystanego materiału, w sytuacji kiedy nie ma odpowiedniego do wykonania zakotwień podłoża, jego nośność jest niedostateczna, aby je wykorzystać jako powierzchnię podstawy rusztowania lub posadowienie na podłożu jest wręcz niemożliwe (np. rzeka). Rusztowanie wiszące znajduje zastosowanie zawsze tam, gdzie z uwagi na warunki budowlane montaż rusztowania stojącego jest niewykonalny lub trudny i kosztowny.

     Podczas montażu, przebudowy oraz demontażu rusztowań wiszących należy zachować ostrożność i przestrzegać warunków bezpieczeństwa, ale przede wszystkim trzeba wykazać się dużą wiedzą techniczną i fachowymi umiejętnościami. Wszystkie elementy konstrukcyjne, których Firma Alekco używa do montażu rusztowań wiszących, są to wysokiej jakości atestowane produkty firmy Layher. Rusztowania podwieszane, wynajmowane w naszej firmie wykonujemy z zastosowaniem profesjonalnych i wytrzymałych elementów takich jak chociażby dyble, złącza, kleszcze czy łańcuchy.

     Wynajem rusztowań wiszących (podwieszanych) w naszej firmie dostosowany jest do poszczególnych potrzeb klienta, zarówno w kontekście czasu świadczenia usługi, rodzaju założonej instalacji oraz ewentualnych dodatkowych prac.