Rusztowania modułowe Layher Allround

zadzwoń 692 154 996

Rusztowania przejezdne

     Najkorzystniejszym rozwiązaniem w przypadku konieczności wykonywania prac odcinkami w kierunku podłużnym są rusztowania przejezdne. Głównym elementem konstrukcyjnym tego rodzaju instalacji są rolki jezdne umożliwiające przemieszczanie rusztowania i przenoszące odpowiednie obciążenia. Konstrukcja rusztowaniowa dopasowuje się do niemal każdego kształtu, przyjmując postać jedno i wielopolowych instalacji. Znajdują zastosowanie w miejscach z ograniczonym dostępem.

     W zależności od wersji wykonania, oprócz standardowych rusztowań przejezdnych (do 14,0 m wysokości), które można przemieszczać na rolkach jezdnych, wynajmujemy przejezdne platformy robocze. Mowa tu o jednopolowych konstrukcjach z elementów o systemowych wymiarach, z przynajmniej 4 rolkami jezdnymi oraz powierzchnią roboczą, która składa się z pomostów (platform). Zgodnie z normą PN-EN 1004 maksymalna wysokość budowy platformy wewnątrz budynku wynosi 12,0 m, natomiast na zewnątrz obiektu, ze względu na działanie wiatru, do 8,0 m.

     Montaż tego typu konstrukcji rusztowaniowych jest prosty, szybki i nie wymaga wielkiego zużycia materiału. Wynajem rusztowań przejezdnych w naszej firmie za każdym razem dostosowywany jest do potrzeb konkretnego klienta.