Rusztowania modułowe Layher Allround

zadzwoń 692 154 996

Konstrukcje pod reklamy

         Firma Alekco wykonuje profesjonalne konstrukcje z rusztowań pod banery reklamowe. Rusztowania reklamowe służą jako nośniki do prezentacji reklam wielkoformatowych. Konstrukcja reklamowa powinna być stabilna i wytrzymała, aby reklama mogła być bezpiecznie i długowiecznie eksponowana, bez względu na miejsce wystawy, czy zmieniające się warunki pogodowe. Oferowane przez Nas konstrukcje pod reklamy to solidne rozwiązania w dowolnej konfiguracji dopasowanej do rozmiaru banera.

    Wolnostojące konstrukcje reklamowe z rusztowań montujemy z najwyższej jakości stali jako rusztowania wieżowe lub konstrukcje przestrzenne pod reklamy wielkopowierzchniowe. Stalowe elementy pochodzące od certyfikowanego producenta Layher, są gwarancją wytrzymałości oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, na które narażone są reklamy montowane w terenie. Nasze konstrukcje reklamowe balastujemy stosownie do wielkości reklamy, jej lokalizacji, strefy wiatrowej oraz stopnia pokrycia powierzchni terenu. Posiadamy bogate zaplecze konstrukcyjne, dzięki czemu możemy zaprojektować rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfikacji terenu.

   Zaletą kampanii reklamowych realizowanych za pomocą konstrukcji rusztowaniowych jest ich sezonowość oraz mobilność. Rusztowanie reklamowe to konstrukcja tymczasowa, przez co nie wymaga uzyskania stałego pozwolenia na budowę. Oferujemy wykonanie pomiarów i projektu, montaż, demontaż oraz wynajem konstrukcji pod reklamy spełniających wszystkie wymagania bezpieczeństwa i normy BHP.